Ez egy két csúszdás tornyot tartalmazó vár, ahol a két tornyot kötélhíd köti össze. Az egyik toronyba több fokú függőleges fém mászókán, illetve sziklamászófalon lehet feljutni és innen továbbhaladni a kötélhídon a másik toronyba vagy a csúszdán lecsúszni. A másik toronyba hullámos, fém mászórúdon keresztül lehet feljutni, a mászórúd hullámai segítséget nyújtanak a gyerekeknek a felkapaszkodásban, egyben több kapaszkodási útvonalat, megoldást is kínál, így fejlesztve a gyermek koordinációs képességét. A másik feljutási pont egy hajlított rámpa, amelyen egy acélbetétes kötélből készült kötél segít a feljutásban. Ezen a tornyon szintén elhelyeztünk egy csúszdát.
Az eszköz rendelkezik az MSZ EN 1176-os játszótéri szabvány szerinti megfelelőségi tanúsítvánnyal.
| Súly (kg) | 800 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 430 cm |
| Magasság (cm) | 320 cm |
| Hosszúság | 520 cm |
| Esési tér | 66 m2 |
| Esési magasság | 1,8 m |
| Súly | 800 kg |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Szükséges |
| Ajánlott korosztály | 3 - 14 év |
| Tanúsítvány | MSZ EN 1176:2008 |
| Kiszerelési egység | db |