Az Álomhajó három fő részből áll:
az Orr részhez kapcsolódóan, a földről megközelítve szinte különálló „pihenő” egységként helyet kapott egy D120 Fészekhintakosár is, amely a földhöz lánccal rögzül.
A terméket nem mászható, ennek megfelelő magasságban elhelyezett, acélbetétes kötélből készült színes vitorlák, forma- és színtartó műanyagból készült zászlók, napok színesítik.
Van lehetőség egyéb kiegészítők- például szócső, egyéb mászórészek – beépítésére is.
A játék megfelel a hatályos MSZ EN 1176:2008 játszótéri szabványnak és rendelkezik az ezt bizonyító tanúsítvánnyal is.
Az árváltozás és az év közbeni konstrukciós fejlesztésekből adódó szín-, formavilág katalógussal, weblappal szembeni eltérésének jogát fenntartjuk.
| Súly (kg) | 2700 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 867 cm |
| Magasság (cm) | 600 cm |
| Hosszúság | 2430 cm |
| Esési tér | 312 m2 |
| Esési magasság | 1,5 m |
| Súly | 2700 kg |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Szükséges |
| Ajánlott korosztály | 3 - 14 év |
| Tanúsítvány | MSZ EN 1176:2008 |
| Kiszerelési egység | db |