A ReFlex Playzone50 csúszásmentes, zajcsökkentő kültéri burkolat játszóterekre, óvodákba, iskolákba, parkokba és közösségi terekbe. Porózus szerkezete és az alján kialakított vízelvezető csatornák segítik a csapadék elszivárgását és a gyorsabb száradást.
Fekete
A fekete gumilapok határozott, időtálló megjelenést adnak, és sokféle játszótéri eszközhöz, kerítéshez vagy burkolati környezethez jól passzolnak. Nagy forgalmú használatnál külön előny, hogy a mindennapi nyomok és szennyeződések általában kevésbé feltűnők rajta.
*Méret tolerancia: ±1%
A tartós végeredményhez sík, stabil, teherbíró alap és megoldott vízelvezetés szükséges. Közösségi használatnál a megfelelő rögzítés/illesztés segít, hogy a felület hosszú távon is egyben maradjon.
Tisztítás: enyhe tisztítószer + víz, puha szivacs vagy kefe. A durva súrolószereket és oldószereket érdemes kerülni.
| Súly (kg) | 31.8 |
| Rendelhető | Igen |
| Vastagság | 5 cm |
| Szin | fekete |
| Méret | 100 x 100 cm |
| Esési magasság | 170 cm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Minősítés | MSZ EN 1176-1 , MSZ EN 1177 |
| Felhasználási terület | járda, játszótér, sportpálya |
| Komplett raklap mennyisége | 28 db |
| Kiszerelési egység | db |