Sokoldalú és hatékony szerkezeti védelem
Az általános használatra készült gumilemez sokoldalú és hatékony megoldást jelent lapostetők és más épületelemek szigetelésvédelmi feladatainak ellátására. Vezető vízszigetelési rendszergyártók és kivitelezők használják világszerte megelégedéssel. A gumilemez kiemelkedő műszaki tulajdonságai, nagy nyomószilárdsága és a figyelemreméltóan sokoldalú alkalmazhatósága az egyik legkedveltebb szigetelésvédelmi rendszerré teszik a klasszikus lapostetős szerkezetekhez.
A gumilemez könnyen telepíthető, rendkívül költséghatékony, tartós, nagyon strapabíró, és telepítés után azonnal terhelhető. A gumilemez alkalmas ideiglenes védelemre egy sérülékeny vízzáró réteg felett végzett munka idejére, de használható lapostetős szigetelési rendszerek állandó összetevőjeként is.
További felhasználási területek: rezgéscsillapítás, fitness termek burkolata, egyéb sportburkolatok, lépészaj csökkentés, medence alá
Figyelem!
A gumilemezek gyártási sorozatonként eltérhetnek: előfordulhat, hogy teljesen fekete, vagy változó arányban színes szemcséket tartalmaz.
--
A legjobb eredmény érdekében a gumilapokat vízszintes beton felületre kell ragasztani gumilap ragasztóval, és gumilap szegéllyel, fa vagy beton kerettel kell szegélyezni. Részletekért olvassa el a telepítési és karbantartási útmutatót.
A termékre 3 év garanciát vállalunk. A részletes garanciális feltételekhez olvassa el jótállási feltételeinket.
Mielőtt újrahasznosított gumilap vásárlása mellett döntene, kérjük, olvassa el tájékoztatónkat a termékek jellemző tulajdonságairól.
| Súly (kg) | 90 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 125 cm |
| Hosszúság | 8 m |
| Vastagság | 8 mm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Felhasználási terület | ipari burkolat |
| Kiszerelési egység | tekercs |