A ReFlex Playzone 4,5 cm-es (45 mm) gumilap 100×100 cm csúszásmentes, zajcsökkentő kültéri burkolat játszóterekre, óvodákba, iskolákba, parkokba és közösségi terekbe, valamint kültéri fitness / street workout zónákba is ideális. Porózus szerkezete és az alján kialakított vízelvezető csatornák segítik a csapadék elszivárgását és a gyorsabb száradást.
Ez a vastagság azért különösen jó választás, mert a legtöbb játszótéren a csúszdák kb. 150 cm-es platformmagasságról indulnak (tipikusan egy „3 méteres csúszda” kezdőszintje), és ehhez a használati helyzethez a Playzone45 kritikus esési magassága (1,5 m) nagyon jól illeszkedik.
Vörös
A vörös gumilapok jól látható megjelenést adnak, így játszótereken és közösségi terekben segíthetnek a zónák, útvonalak vagy kiemelt területek vizuális elkülönítésében.
*Méret tolerancia: ±1%
A tartós végeredményhez sík, stabil, teherbíró alap és megoldott vízelvezetés szükséges. Közösségi használatnál a megfelelő rögzítés/illesztés segít, hogy a felület hosszú távon is egyben maradjon.
Tisztítás: enyhe tisztítószer + víz, puha szivacs vagy kefe. A durva súrolószereket és oldószereket érdemes kerülni.
--
A legjobb eredmény érdekében a gumilapokat vízszintes beton felületre kell ragasztani gumilap ragasztóval, és gumilap szegéllyel, fa vagy beton kerettel kell szegélyezni. Részletekért olvasd el a telepítési és karbantartási útmutatót.
A termékre 3 év garanciát vállalunk. A részletes garanciális feltételekhez olvasd el jótállási feltételeinket.
A "ReFlex Playzone45 esésvédő gumilap - 4,5x100x100 cm vörös " termékünk Magyarországon készül, a Nádland Kft. gumilapgyártó üzemében.
Mielőtt újrahasznosított gumilap vásárlása mellett döntenél, kérjük, olvasd el tájékoztatónkat a termékek jellemző tulajdonságairól.
| Súly (kg) | 27.5 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 100 |
| Magasság (cm) | 4,5 |
| Hosszúság | 100 |
| Vastagság | 4,5 cm |
| Szin | vörös |
| Méret | 100 x 100 cm |
| Esési magasság | 150 cm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Minősítés | MSZ EN 1176-1 , MSZ EN 1177 |
| Felhasználási terület | járda, játszótér, sportpálya |
| Komplett raklap mennyisége | 30 |
| Kiszerelési egység | db |