Betonozható oszloptartó U kivitelben. Ha nincs megfelelő hely, mind a négy oldalon megtámasztani az oszlopot, akkor ilyen termékre van szüksége.Rozsdamentes ötvözetből készült, így ellenáll a csapadéknak, de a mindennapos vízpermetnek is, mely az öntözőrendszerből érkezik.
| Súly (kg) | 1 |
| Rendelhető | Igen |
| Magasság (cm) | 31 cm |
| Szin | horganyzott acél |
| Hosszúság/szélesség/magasság | 7 x7 cm |
| Átmerő (cm) | 7 cm |
| Anyaga | horganyzott acél |
| Kiszerelési egység | db |