Az U alakú oszloptartó horganyzott acélból készült, mely tartóssá és időjárásállóvá teszi a kültéri használatot. Különböző aljzatokra csavarozható és 70 mm-es oszlopokhoz megfelelő méretű, ideális megoldás oszlopok stabil rögzítésére.
| Súly (kg) | 0.8 |
| Rendelhető | Igen |
| Magasság (cm) | 12.5 cm |
| Szin | horganyzott acél |
| Hosszúság/szélesség/magasság | 6 x 12,5 cm |
| Átmerő (cm) | 7 cm |
| Anyaga | horganyzott acél |
| Kiszerelési egység | db |