A ReFlex Playzone 30 mm-es (3 cm) gumilap esésvédő, csúszásmentes kültéri burkolat játszóterekre, óvodákba, iskolákba, parkokba és közösségi terekbe. A felület zajcsökkentő, a porózus szerkezet és az alján kialakított kialakítás pedig segíti a csapadék kezelését és a gyorsabb száradást.
Fekete
A fekete gumilapok határozott, időtálló megjelenést adnak, és sokféle játszótéri eszközhöz, kerítéshez vagy burkolati környezethez jól passzolnak. Nagy forgalmú használatnál külön előny, hogy a mindennapi nyomok és szennyeződések általában kevésbé feltűnők rajta.
*Méret tolerancia: ±1%
A tartós végeredményhez sík, stabil, teherbíró alap szükséges, és fontos a vízelvezetés. Közösségi használatnál a megfelelő rögzítés/illesztés segít abban, hogy a felület hosszú távon is egyben maradjon.
Tisztítás: enyhe tisztítószer + víz, puha rongy vagy szivacs. Kerülendők a súrolószerek, oldószerek, valamint az erős savak vagy lúgok.
Vegyszerállóság: gyenge savakkal/lúgokkal és ásványi olajokkal szemben jó ellenállás; erős sav/lúg vagy tartós olajterhelés ronthatja a tulajdonságokat – vegyszeres környezetben teszt javasolt.
Tudtad, hogy ha a fenti terméket festés szolgáltatással és bábukészlettel rendeled meg, akkor hozzájuthasz egy malom játék készlethez, mellyel szívesen játszik gyerek és felnőtt egyaránt. Remek fejlesztőjáték és szabadidős tevékenység, ha pedig a bábukat leszeded a gumilapokról, máris ütéscsillapító burkolatként tud funkcionálni. Első fotókon láthatod a natúr kinézetét gumilapunknak, utána pedig megtekintheted, milyen festéssel és bábukkal együtt malom játékként.
Válaszd ki ezt a kiegészítő szolgáltatást feljebb!
--
A legjobb eredmény érdekében a gumilapokat vízszintes beton felületre kell ragasztani gumilap ragasztóval, és gumilap szegéllyel, fa vagy beton kerettel kell szegélyezni. Részletekért olvasd el a telepítési és karbantartási útmutatót.
A termékre 3 év garanciát vállalunk. A részletes garanciális feltételekhez olvasd el jótállási feltételeinket.
A "ReFlex Playzone30 esésvédő gumilap - 3x100x100 cm, fekete" termékünk Magyarországon készül, a Nádland Kft. gumilapgyártó üzemében.
Mielőtt újrahasznosított gumilap vásárlása mellett döntenél, kérjük, olvasd el tájékoztatónkat a termékek jellemző tulajdonságairól.
| Súly (kg) | 19.1 |
| Rendelhető | Igen |
| Vastagság | 3 cm |
| Szin | fekete |
| Méret | 100 x 100 cm |
| Esési magasság | 100 cm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Minősítés | MSZ EN 1176-1 , MSZ EN 1177 |
| Felhasználási terület | járda, játszótér, sportpálya |
| Komplett raklap mennyisége | 50 db |
| Kiszerelési egység | db |