XL ReFlex Easy20 gumilap csomag, 2x50x50 cm, szürke – 20 db / 5 m²
Alapár: 47 800 Ft
44 940 FtXXL ReFlex Easy20 gumilap csomag, 2x50x50 cm, szürke – 60 db / 15 m²
Alapár: 143 400 Ft
131 940 FtA ReFlex Easy20 gumilap (2 cm) remek megoldás, ha teraszra szeretnél letisztult, időtálló gumiburkolat felületet. Ez a kültéri gumilap kényelmesebb járásérzetet ad, a jó vízelvezető képesség pedig hozzájárul ahhoz, hogy a burkolat esős, téli időben is csúszásmentesebb legyen.
A ReFlex Easy gumilap család egyik nagy előnye a könnyű tervezhetőség: a 2×50×50 cm-es gumilap méretből gyorsan kialakítható a kívánt felület, és később is egyszerűen bővíthető. A szürke gumilap semleges, modern megjelenést ad, ezért terasz gumilapként és általános gumi járólap burkolatként is népszerű választás a ház körül.
Tartós végeredményhez a gumilap alá stabil aljzat javasolt, valamint a felhasználási területhez illő rögzítés / szegélyezés megválasztása.
A ReFlex gumilap ideális választás otthoni vagy kereskedelmi környezetben egyaránt, és kiválóan alkalmas bel- és kültéri használatra.
Ezt a gumilapot a tartósság és a kényelem jellemzi. Kiváló minőségű újrahasznosított gumianyagból készült, amely ellenáll az időjárási viszontagságoknak, az UV-sugárzásnak, a nedvességnek és a kopásnak. Ez a tulajdonság teszi alkalmassá a járólapot kültéri területekre is, például teraszokra, udvarokra, medencék köré vagy járdákra. A Reflex gumi járólap speciális textúrája csúszásmentes felületet biztosít, amely biztonságot és stabilitást nyújt az embereknek járás közben. Ez különösen fontos olyan helyeken, ahol a nedvesség vagy más folyadékok lehetnek jelen, például teraszokon, erkélyeken vagy akár üzletekben és üzemekben.
A gumi járólap könnyen telepíthető és rögzíthető. A moduláris kialakítás lehetővé teszi, hogy egyszerűen illeszthető legyen egymáshoz, így könnyedén lefedhetők különböző méretű és formájú területek. A járólapokat könnyedén lehet vágni, így méretre szabhatók az adott helynek megfelelően. Felülete kiválóan és könnyen tisztítható és kopásálló.
| Súly (kg) | 3.7 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 50 |
| Magasság (cm) | 2 |
| Hosszúság | 50 |
| Vastagság | 2 cm |
| Szin | szürke |
| Méret | 50 x 50 cm |
| Esési magasság | 60 cm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Minősítés | MSZ EN 1176-1 , MSZ EN 1177 |
| Felhasználási terület | járda, medence köré |
| Komplett raklap mennyisége | 240 db |
| Kiszerelési egység | db |