A ReFlex Easy20 gumilap (2 cm) erős, egységes megjelenésű gumiburkolat, amely teraszra is kiváló választás. Ez a kültéri gumilap komfortosabb járásérzetet ad, a jó vízelvezető képesség pedig segít abban, hogy a felület esős, téli időben is csúszásmentesebb legyen a mindennapi használat során.
A ReFlex Easy gumilapok otthoni környezetben is jól használhatók: a 2×50×50 cm-es gumilap méret miatt a burkolat gyorsan kialakítható és később is könnyen bővíthető. A fekete gumilap külön előnye, hogy határozott, rendezett összképet ad, ezért terasz gumilapként és strapabíró gumi járólap megoldásként is sokan választják.
Tartós végeredményhez a gumilap alá stabil aljzat javasolt, valamint a felhasználási területhez illő rögzítés / szegélyezés megválasztása.
A ReFlex gumilap ideális választás otthoni vagy kereskedelmi környezetben egyaránt, és kiválóan alkalmas bel- és kültéri használatra.
Ezt a gumilapot a tartósság és a kényelem jellemzi. Kiváló minőségű újrahasznosított gumianyagból készült, amely ellenáll az időjárási viszontagságoknak, az UV-sugárzásnak, a nedvességnek és a kopásnak. Ez a tulajdonság teszi alkalmassá a járólapot kültéri területekre is, például teraszokra, udvarokra, medencék köré vagy járdákra. A Reflex gumi járólap speciális textúrája csúszásmentes felületet biztosít, amely biztonságot és stabilitást nyújt az embereknek járás közben. Ez különösen fontos olyan helyeken, ahol a nedvesség vagy más folyadékok lehetnek jelen, például teraszokon, erkélyeken vagy akár üzletekben és üzemekben.
A gumi járólap könnyen telepíthető és rögzíthető. A moduláris kialakítás lehetővé teszi, hogy egyszerűen illeszthető legyen egymáshoz, így könnyedén lefedhetők különböző méretű és formájú területek. A járólapokat könnyedén lehet vágni, így méretre szabhatók az adott helynek megfelelően. Felülete kiválóan és könnyen tisztítható és kopásálló.
| Súly (kg) | 3.7 |
| Rendelhető | Igen |
| Szélesség (cm) | 50 |
| Magasság (cm) | 2 |
| Hosszúság | 50 |
| Vastagság | 2 cm |
| Szin | fekete |
| Méret | 50 x 50 cm |
| Esési magasság | 60 cm |
| Rögzítés módja | Ragasztás |
| Minősítés | MSZ EN 1176-1 , MSZ EN 1177 |
| Felhasználási terület | járda, medence köré |
| Komplett raklap mennyisége | 240 db |
| Kiszerelési egység | db |