A Baltorini kerti bútor műanyag karosszéke kényelmes pihenést kínál köszönhetően az elég széles kartámaszoknak. Egyzserű és modern kinézeténköszönhetően minden környezetbe tökéletesen passzol.
Baltorini kerti bútor garnitúra szett grafit
A műanyag felület remekül ellenáll a mindennapos igénybevétel során keletkező erőhatásoknak és az időjárási elemeknek, napfénynek, esőnek, UV-sugárzásnak egyaránt. Hosszú éveken keresztül is meg tudja őrizni az eredeti szépségét. A széles, ovális formájú asztalfelület körül kényelmesen elfér 4 vagy akár 6 személy is.
Baltorini választható színei
| Szék | |
| Szélesség | 65 cm |
| Mélység | 61 cm |
| Magasság | 99 cm |
| Asztal | |
| Szélesség | 177 cm |
| Mélység | 100 cm |
| Magasság | 71 cm |
| Súly (kg) | 33.90 |
| Rendelhető | Igen |
| Anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 6 személyes szett |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti étkező garnitúra |
| Jótállás | 24 hónap |
| Távoli beérkezés | 2026.04.21 |
| Kiszerelési egység | db |